Biuro Rachunkowe Joanna Panek oferuje kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo płacowe. Obsługujemy  jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki prawa handlowego, spółki cywilne, a także stowarzyszenia i wspólnoty mieszkaniowe.

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wiedza, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu.

Oferowane przez nas usługi nie polegają   wyłącznie na księgowaniu faktur dostarczanych przez Klientów. Rozumiemy, że działalność gospodarcza, aby była rozwojowa i dochodowa, musi być oparta na rzetelnym i realnym biznesplanie. Jeżeli chcesz założyć firmę lub rozwinąć już prowadzoną pomożemy Ci w tym – przygotujemy biznesplan lub ocenimy realność Twojego pomysłu, wskażemy możliwe źródła finansowania inwestycji, zoptymalizujemy potencjalną inwestycję pod kątem podatkowym i formy prawnej prowadzenia działalności.

Nasza firma działa w oparciu o certyfikat wydany przez Ministra Finansów. Posiadamy również aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Twoje finanse są więc bezpieczne. Naszym klientom gwarantujemy pełną poufność.